Pouť do Santiaga de Compostela – etapa III

Mapa je doplňována postupně dle zasílaných zpráv. Spojovací trasa je samozřejmě pouze orientační, záchytné body jsou však zakreslovány přesně dle zaslaných zpráv. Aktuální autentické zprávy od našich poutníků můžete průběžně sledovat zde .

O.Františkovi se údajně nějak porouchal mobil, ze kterého je přímé propojení na Pozdravy z cest a tak další zpravodajství bude pokud možno tlumočeno klasickým přepisem SMS, tak jak budou autenticky přicházet:

21.7.2009 10:00:37
Frantiskovi nefunguje mobil,vcera jsme presli pres Achenpas, kousek pres rakous. Tyrol.,vratili do Bavorska,obchazime z jihu Sylvensee,spali u vesn. Fall, hezky.

23.7.2009 13:54:48
Od S-See kousek udolim Isaru, brodeni pres, do Wallgau tam nocleh na parkovisti. Vcera nadherny prechod alps.souteskami a stranemi. Nocleh u potoka nek. Km od GaPa . Vecer proslo stado krav, museli jsme je zahanet. Rano jsme sestoupili o 500m do Ga-Pa. Ted sedime v hospode a pijeme pivo, Apfelschorle aj. Chystame se do Tyrol. Je horko.

24.7.2009 13:45:47
Z hospody odesli za deste, na nadrazi v GaPa zakoupili jizdenky na sobotu,podel Zugspitzbahn dosli do Grainau,kde nasli utociste v nadhernem Pfarrheimu pred orkanem

25.7.2009 6:14:06
Vecer jsme  u Plansee povecereli, zacalo lit, sestoupili jsme a nasli azyl na fare v Breitenwangu. Vstali v 4, da-li Pan, dorazime ve 14.55.

Ukázat mapu
Gmund u Tegernského jezera – zde na luteránské faře naši poutníci strávili nocleh z pátku (17.7.2009) na sobotu a nakonec kvůli nepřízni počasí i celou sobotu a nocleh na neděli.