Program v týdnu 14.-21.6. 2009

Školní rok se chýlí ke konci, naši maturanti i studenti vysokých škol sklidili (dobré) výsledky svého úsilí. Do katechumenátu (přípravy na křest) v těchto dnech vstupují čtyři noví kandidáti z naší farnosti. V neděli 14.6. přistupuje k prvnímu svatému přijímání osm dětí – to je na naše poměry rekordní počet. Příští pátek je jednak slavnost Nejsvětějšího Srdce Páně, jednak večer – jak to třetí pátky v měsíci bývá – program pro veřejnost v jídelně místní školy. Tentokrát o salesiánské práci s dětmi a mládeží, zejména v Indii. Celý týdenní program je k prohlédnutí na plakátku zde. Stále trvá pozvání na farní dovolenou v Jiřetíně pod Jedlovou od 1. do 7.července a na etapovou pěší pouť do Santiago de Compostela od 12. do 25.července.