Na pouť do Santiago de Compostela jdeme i s Vámi

… i za Vás. Ne každý může s námi vyrazit fyzicky. My poutníci ale i Vás, kteří jste s námi šli v minulých letech, i Vás, kteří nás provázíte modlitbami, považujeme z spolu-poutníky a spolu-poutnice. Zvláště naše nemocné. A také se každý den modlíme za naši farnost a za Ty, kteří s námi jsou jakkoli “na cestě” života. Z cesty, na kterou nastupujeme v neděli 12.7., Vám občas pošleme krátkou zprávu, kterou najdete v rubrice POZDRAVY Z CEST. Vyjíždíme z hlavního nádraží v 13.06 rychlíkem “Jan Hus”, v Německu dvakrát přestoupíme a večer bychom měli ulehnout v lesíku u jihobavorského Kirchweidachu, kde jsme nocovali na konci loňské etapy této naší svatojakubské pouti. Modlete se, prosíme, za poutníky: Marušku, Soňu Idu, Martinu, Jirku, Luboše a Františka.

Svatojakubskou poutní slavnost v našem petrovickém kostele oslavíme s Vámi v neděli 26.7. od 10.30.