“Velké uši” v Petrovicích

V sobotu 1. 12. 2012 v 19 hod

v kostele sv. Jakuba St. v Praze-Petrovicích.

Orchestr „Orecchie Grandi“ (v překladu „velké uši“) působící při ZUŠ v Rychnově nad Kněžnou zahraje v rámci svého benefičního koncertu skladby J. S. Bacha, L. Janáčka a B. Brittena. Orchestr má za sebou celou řadu úspěchů, mezi poslední patří květnové koncertní turné po Itálii a Vatikánu, kde hrál při generální audienci Svatého Otce Benedikta XVI.

Benefice se koná na podporu výstavby Farního centra v Praze-Petrovicích a záštitu nad ní převzala Ing. Eva Vorlíčková, radní hl. m. Prahy.

Vstupenky lze získat za sponzorský příspěvek (min. 153 Kč) v předprodeji na faře vedle kostela (Edisonova 17, tel: 222 956 361 nebo 737 371 721) a to v úterý 10 – 12, 13 – 17 hod  a ve čtvrtek 15 – 17:30 hod nebo na adrese benefice@petrovice.org, případně na místě před koncertem.

Originální plakátek s programem ke stáhnutí zde.